Domy

dom zachodni

– 287  m2

dom wschodni

– 270  m2

poznaj wyjątkowe domy pod stadniną

Dom Wola Justowska – to może być Twoje miejsce na Ziemi

Domy w Woli Justowskiej położone są na przepięknej działce w otoczeniu kojącej przyrody. Wokół jest jedynie zabudowa jednorodzinna, co sprawia, że te okolice cechują się ciszą i spokojem. Można stanowczo stwierdzić, że będzie to miejsce wytchnienia i relaksu, dla każdej rodziny, która zdecyduje się wybrać tę przestrzeń jako miejsce do swojego życia.

Dlaczego warto wybrać nowy dom w Woli Justowskiej?

Wiele rodzin, wybierając swój tzw. „kawałek podłogi” zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie mieszkanie, które jest zwykle odrobinę tańsze, czy też lepiej zainwestować w dom, który dla wielu rodzin jest spełnieniem marzeń. To decyzja na lata, więc warto się dobrze zastanowić! Rodzina, zwłaszcza taka, która w planach powiększenie się może po pewnym czasie żałować zakupu mieszkania. Z kolei dom w spokojnej okolicy może stać się oazą, do której z przyjemnością się wraca i w której można bezpiecznie i z daleka od niebezpieczeństw wychowywać swoje potomstwo. Mieszkając w domu, zyskujemy spokój jak również pełną niezależność w swoim miejscu na ziemi. Jeśli te argumenty przemawiają do Twojej wyobraźni, to warto zainteresować się domami na sprzedaż w dzielnicy o nazwie Wola Justowska.

Dom na Zwierzyńcu – nie tylko piękny

Oprócz niewątpliwych walorów użytkowych domy na sprzedaż na Zwierzyńcu, mają też wiele zalet estetycznych. Domy mają lekką formę architektoniczną, co sprawia, że nie wyglądają w sposób „pudełkowy”. Wyjątkowy projekt pracowni DDD ARCHITEKCI podkreśla ponadczasowość architektury budynku. Projekty domów powstały przy współpracy z pracownią oooh!DESIGN odpowiedzialną za funkcjonalne i piękne wnętrza. Każdy z domów to doskonale zaprojektowana, nowoczesna bryła o przestronnej powierzchni mieszkalnej położona na zachwycającej widokowej działce o powierzchni 8,5 ara. Domy są zaprojektowane i realizowane z najlepszej jakości materiałów, z wyjątkową dbałością o estetykę i trwałość.

Wolność i niezależność

Domy na obrzeżach miasta to świetna alternatywa dla mieszkania w centrum. Daje to możliwość życia w bliskości z naturą, z czego wynika wiele zalet. W okolicy Lasku Wolskiego jest bardzo czyste powietrze, co jest ogromnym atutem zwłaszcza zimą. Dodatkowo podwórko przed domem wokół którego jest ogród daje wolność i niezależność. Dzieci mogą się tam z powodzeniem bawić pod czujnym okiem rodziców. Wybierz swój dom w Woli Justowskiej!

Nowy dom na Zwierzyńcu – odetchnij pełną piersią

Bliskość miasta połączona z przyrodą i naturą sprawia, że można cieszyć się zarówno zaletami miasta, jak również odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku i pędu. Nowy dom zlokalizowany jest w dzielnicy Wola Justowska, co sprawia, że w kilka chwil można znaleźć się w centrum. Taka lokalizacja wpływa na to, że można cieszyć się bliskością infrastruktury miejskiej takiej jak np. przychodnia, szpital, czy też urzędy, a jednocześnie nie być narażonym na negatywny wpływ aglomeracji. Dom w dzielnicy Zwierzyniec jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie możliwość codziennego obcowania z przyrodą. Takie domy dają możliwość wypicia porannej kawy z widokiem na las i wschód słońca, jak również rozkoszowaniem się spacerami wśród wiekowych drzew.

Domy z widokiem na Beskid

Nowy dom w dzielnicy Zwierzyniec znajduje się w sąsiedztwie wszelkiej koniecznej infrastruktury. Nieopodal znajduje się sklep, kościół, przedszkole, dworzec oraz restauracje. Jednak jednym z większych atutów tej inwestycji jest fakt, że Domy pod Stadniną leżą w otulinie Lasku Wolskiego, a widok stamtąd rozciąga się aż po sam Beskid Żywiecki! Domy te, mimo że są tak mocno związane z naturą poprzez lokalizację, to są wyjątkowo nowoczesne. W ofercie jest rekuperacja, wszelkie konieczne instalacje, jak również kuchnia z technologią tzw. „cichej kuchni”. Dla najwyższego komfortu użytkowników DOMY POD STADNINĄ zostaną wyposażone w następujące instalacje:
  • instalacja mechaniczna wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz z filtrami HEPA eliminuje zanieczyszczenie powietrza związane ze smogiem
  • instalacja gazowa przygotowana do podłączenia kominków gazowych
  • instalacja cichej kuchni (wentylatory okapów zlokalizowane na dachu budynku nie powodują hałasu w przestrzeni dziennej).

Domy na sprzedaż Zwierzyniec – zainteresowani?

Domy na sprzedaż na Zwierzyńcu zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. W każdym z domów może zostać zamontowana klimatyzacja, która przydaje się zwłaszcza latem. Dodatkowo można zainstalować centralny odkurzacz jak również instalację fotowoltaiczną, która generuje prąd z promieni słonecznych. Jak widać, w każdym domu mogą zostać uwzględnione trendy międzynarodowe w projektowaniu zabudowań mieszkalnych, jednak Domy pod Stadniną skupiają się głównie na potrzebach konkretnych rodzin i starają dostosować do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.

Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania następujących instalacji:

  • instalacja fotowoltaiczna przetwarzająca światło słoneczne na energię elektryczną
  • instalacja klimatyzacji budynku
  • instalacja centralnego odkurzacza

Dla każdego z dwóch domów oferujemy również możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza

RZUTY DOMÓW

RZUT INWESTYCJI

WIZUALIZACJE